Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Cunda Sevinç Otel Sevinç pansiyon çift kişilik yataksevinç otel masa yemek grubupansiyon sevinç banyo klozetotel sevinç yemyeşil bahçe dinlenme alanıhotel sevinç iki kişilik ayrı beyaz yataklarcunda sevinç pansiyon mavi beyaz çift yatağıcunda otel sevinç sabah kahvaltı menüsücunda sevinç otel mavi beyaz dış görünüm

Bölge

Cunda

Mevki

Cunda Adası

Statü

Otel

Kapasite

8 Oda 16 Yatak

Cunda Sevinç Otel

Ayvalık’ın en çok tercih edilen yarımadası olan Cunda’da konumlanan Sevinç Otel, müşteri memnuniyetini had safhada tutmaya gayret gösteriyor. Cunda Merkez’e 1 kilometre mesafede kalan Sevinç Otel, denize ve plaja ise 100 metre mesafededir. Merkezdeki kalabalıktan ve gürültüden uzakta tatil yapmak isteyen konuklar için ideal bir bölgede bulunuyor. Yemyeşil bir bahçeye sahip olan Sevinç Otel, bahçedeki şezlonglarda güneşlenebilme, kitap okuyabilme imkânı sunuyor. Bulunduğu konumda deniz manzarasına sahip otel, bahçesindeki masa gruplarında dinlenme imkânı da vermektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelCunda Marina Hotel
Sonraki Otel »Cunda Aksaç Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Cunda Sevinç Otel Oda Özellikleri

Sevinç Otel’in her kısmında hakim olan renkler mavi ve beyazdır. Bu renklerin birleşimiyle tasarlanmış bina ve odalar sade bir görüntü sunmaktadır. Ortopedik rahatlıktaki tertemiz yatakları konuklarının memnuniyetini amaçlamaktadır. Odalarda eşya dolabı, şifonyer, ayna, klima ve komidin bulunmaktadır. Odalarda beyaz renk genelde hakim oluyor ve mavi renk ise ara sıra eşlik etmektedir.

Cunda Sevinç Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Sabahları uyandığınız zaman Sevinç Pansiyon konukları için sabah kahvaltısı hazırlıyor. Kahvaltıdaki malzemelerin her biri organik ve taze olup özenle hazırlanmaktadır. Zeytinyağlılar, yöresel lezzetler ve hamur işleri gibi çeşit çeşit yiyeceklerin misafirlerin damak tadına uygun olması amaçlanıyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Cunda Sevinç Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?