Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Duru Butik Otel Duru pansiyon cuda deniz manzarasıduru otel çift kişilik beyaz odaduru otel butik cuda aile odasıduru butik otel bahçe oturma grubucunda duru butik pansiyon serpme kahvaltıbutik duru otel tablo

Bölge

Cunda

Mevki

Cunda Adası

Statü

Pansiyon

Kapasite

6 Oda 18 Yatak

Duru Butik Otel

Duru Butik Otel, Ayvalık’ın Cunda bölgesinin merkezinde konumlanmıştır. Sade tasarıma sahip şık binası bulunan Duru Butik Otel`in dinlenip kahvaltı yapabileceğiniz bahçesi de bulunmaktadır. Denize 150 metrelik bir mesafede kalan Duru Butik Otel, konaklamak için oldukça iyi tercihler arasındadır. Duru Butik Otel Cunda’da mayıs ayının ilk gününden eylül ayının son gününe kadar hizmet veriyor. Sabahları servis ettiği serpme kahvaltı ise oldukça ünlüdür.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelHotel Erol
Sonraki Otel »Cunda Aksaç Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Cunda Duru Butik Otel Oda Özellikleri

Duru Butik Otel toplamda 6 adet odaya sahip olup 18 kişilik kapasiteyle hizmet vermektedir. Odalar 2 tane 2 kişilik, 2 tane 3 kişilik ve 2 tane 4 kişilik şeklinde paylaştırılmıştır. Odadaki yatakların kalitesi ortopedik olup rahatlık konusunda herhangi bir sorun olmamaktadır. Odaların hepsinde klima, ücretsiz internet bağlantısı, uydu yayınlı televizyon ve mini buzdolabı bulunmaktadır.

Cunda Duru Butik Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Duru Butik Pansiyon’da her sabah geleneksel olarak serpme Türk kahvaltısı servis edilmektedir. Her gün temin edilen taze ve organik malzemeler ile hazırlanan, Ayvalık’ın meşhur zeytinyağlarının kullanıldığı kahvaltı güne keyifli başlamanızı sağlayacak.
Akşam yemeği için ise çevredeki restoranlara veya cafelere başvurmak zorundasınız. 150 Metre ilerideki denizde sahil şeridi boyunca bulunan restoran ve cafeler bu seçenekler arasındadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Duru Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?