Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Taş Bahçe Butik Otel taş bahçe hotel zeytinyağlı sabah kahvaltısıTaş bahçe hotel butik tek kişilik 2 yataklı odaTaş bahçe butik otel bahçe çardağıcunda ayvalık taş bahçe otel yatak odasıcunda ada otel taş bahçe çift yatak odasıbutik otel taş bahçe resepsiyon hizmeti

Bölge

Cunda

Mevki

Cunda Adası

Statü

Butik Otel

Kapasite

10 Oda 20 Yatak

Taş Bahçe Butik Otel

Taş Bahçe Butik Otel, Ayvalık’ın en çok bilinen ve gezilen meşhur Cunda Adası’nda konumlanıyor. Adanın tarihi ve doğal güzelliği ile Ege Denizi’nin birleşimi mükemmel bir tatil bölgesi haline gelmesini sağlıyor. Cunda’nın tam merkezinde bulunan otelin tarihi mimarisi bozulmadan modern anlayışla restore edilip hizmet vermeye devam ediyor. Otel yönetiminin aldığı bir karar sonucu ise maalesef ki otele 7 yaşından küçük çocuklar kabul edilmiyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Cunda Aksaç Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Taş Bahçe Butik Otel Oda Özellikleri

Taş Bahçe Butik Otel’de toplamda 10 adet oda bulunmakla birlikte 3 tiptedir; Standart Oda, Deluxe Oda ve Tek Kişilik Oda. 3 Tipteki odaların hepsi 2 kişilik odalardır. Tek Kişilik Oda ismini almasının sebebi ise yatakların ayrı olmasıdır. Deluxe Odalar 2.katta olup diğer odalar ise 1.katta yer almaktadır. Odaların hepsinde rahat mobilyalar, klima, LCD TV, Ücretsiz Wi-fi hizmeti, kuş tüyü yastıklar, eşya dolabı, tuvalet ve saç kurutma makinesi gibi özellikler bulunmaktadır.

Taş Bahçe Butik Hotel Ne Yenir Ne İçilir?

Taş Bahçe Butik Hotel’in yemekleriyle ve kendisiyle övünmesinin en büyük sebeplerinden biri zeytinyağıdır. Hotel’deki zeytinyağı lezzeti oldukça yüksek olması neredeyse yapılan tüm yemeklerde kullanılmasına neden olmaktadır. Taş Bahçe Butik Hotel’in kendi bünyesinde hazırladığı yemekler Salı, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri servis edilmektedir. Bu günler arasında her gün farklı çeşit yemek servisi yapılmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Taş Bahçe Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?